Agnes Merkezleri ve Randevu Almak İçin

Gıdı ve Boyun Estetiği

AGNES SİSTEMİ

Göz Altı Torbaları

AGNES SİSTEMİ

Göz Çevresi Kırışıklıkları

AGNES SİSTEMİ

Sivilce ve İzleri Tedavisi

AGNES SİSTEMİ

SİRİNGOMA ve YAĞ BEZESİ

Göz Altı Yağ Bezeleri Siringoma Tedavisi Öncesi Sonrası

Siringoma ve yağ bezesi problemlerine Aknes tedavisi

Göz çevresinde görülen siringoma ve yağ bezeleri ufak çapta ciltten kabarık yapıları ile sıkça karşılaşılan ve kişilerin aynaya baktığında hoşnut olmadığı cilt problemleridir. Birçok kişi estetik açıdan hoşuna gitmeyen bu problemlere bitkisel tarifler ve evde uygulanan maskeler ile çözüm aramakta ancak istediği pürüzsüz görünüme ulaşamamaktadır. Medikal estetik alanındaki teknolojik gelişmeler ile üretilmiş olan Aknes çözümü radyofrekans teknolojisi kullanımıyla siringoma ve yağ bezesi problemlerini birkaç seans içerisinde acısız bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Daha çok estetik görünüm açısından hastaları rahatsız eden cilt problemleri olsalar da siringoma ve yağ bezeleri oluşumlarının iyi huylu – kötü huylu olma ihtimallerinin değerlendirilmesi önemlidir. Yağ bezelerinin çok büyük boyutta oldukları durumlarda bir medikal estetik çözümü olan Aknes tedavisi yerine cerrahi işleme başvurmak gerekebilmektedir.

Aknes Merkezleri ve Randevu Almak İçin...
Aknes Merkezleri ve Randevu

 • Medikal estetik kapsamında yer alan siringoma ve yağ bezeleri için Aknes çözümü, sorunu ameliyat ile çözmek istemeyenler ve genel sağlık durumu ameliyata uygun olmayan hastalar için alternatif çözüm sunar.
 • Siringoma ve yağ bezeleri problemlerine çözüm konusunda hem hekimler hem de hastalar açısından yüz güldürücü sonuçlara ulaşmayı sağlayan Aknes uygulaması medikal estetik alanında en yeni teknolojinin kullanıldığı tedavi yöntemidir.
 • Siringoma ve yağ bezesi problemi çeken hastalara yenilikçi ve istikrarlı bir iyileşme sağlamayı hedefleyen Aknes tedavisi radyofrekans sistemi kullanımı ile gerçekleştirilir.
 • 3 seans sonrasında siringoma ve yağ bezeleri problemlerine karşı gözle görülür gelişme sağlanır.
 • Tedavi süreci kısadır ve siringoma ve yağ bezesi problemlerine hızlı çözüm sunar.
 • Siringoma ve yağ bezelerine Aknes çözümü, epidermal katmanda, yani cilt yüzeyinde herhangi bir hasar oluşturmaksızın, cildin alt katmanında yer alan ve problemlerin kaynağı olan dokuların yok edilmesi yoluyla tedaviyi gerçekleştirir.
 • Aknes çözümü ile elde edilen sonuçlar doğal bir görünüme sahiptir.
 • Siringoma ve yağ bezesi tedavisinde kullanılan Aknes uygulaması göz çevresindeki diğer problemlerin ve sivilcelerin tedavisinde de etki gösterir.

Siringoma ve yağ bezeleri problemlerine Aknes çözümü güvenli midir?

 • Sistemde yer alan mikro iğneler, radyofrekans enerjisinin cildin üst tabakasına zarar vermeden cilt altı dokulara etkili bir şekilde iletilmesine yönelik olarak, mikro-anatomi alanında gerçekleştirilen klinik çalışmalar sonrasında geliştirilmiştir.
 • Cildin anatomik yapısı göz önünde bulundurularak üretilen radyofrekans sistemi FDA onaylıdır.
 • Sistem hekimler açısından da avantaja sahiptir ve uygulama sırasında güvenlik kontrolü sağlar.
“Medikal estetik alanındaki teknolojik gelişmeler ile üretilmiş olan Aknes çözümü radyofrekans teknolojisi kullanımıyla siringoma ve yağ bezesi problemlerini birkaç seans içerisinde acısız bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.”

Siringoma ve yağ bezeleri problemlerine çözüm amaçlı gerçekleştirilen Aknes uygulaması sonrasında yan etki görülür mü?

Uygulamanın sonrasında hastayı zorlayıcı yan etkiler ortaya çıkarmaması tedavinin en önemli avantajlarından birisidir. İşlem sonrasında uygulamanın gerçekleştirildiği alanda hafif kızarıklık görülmesi ve hafif şişlikler oluşması normaldir. Göz çevresinde çok ufak kabuklanmalar olabilir. Kabuklar elle koparılmamalı, kısa süre içerisinde kendiliğinden düşmeleri beklenmelidir.

Siringoma ve yağ bezeleri neden olur?

Tıpta siringoma olarak adlandırılan ve göz çevresinde oluşan hafif kabarık noktacıklar aslında ter bezlerinde oluşan, iyi huylu ve milimetrik ölçüdeki kistlerdir. Oluşumların renkleri kişinin cilt tonuna yakın olabildiği gibi sarı ya da daha koyu tonlarda da olabilmektedir. Genellikle gözlerin altında, birden çok sayıda ve dizi halinde görülürler. Göz çevresi yağ bezeleri de benzer şekilde basit ve iyi huylu kistlerdir. Neden ortaya çıktığı tam olarak bilinmemekte ama kişinin kolesterol düzeyinin yüksek olmasının ve genetik yatkınlık taşımasının oluşumunda etkili olduğu düşünülmektedir. Siringoma ve göz çevresi yağ bezeleri hem kadınlarda hem de erkeklerde görülebilir ancak kadınlarda daha yaygındır. Muayenede tespit edilebileceği şekilde oluşumlar bulundukları yere ve özelliklerine göre siringoma, ksantelezma, milyum gibi farklı isimlerle ifade edilirler. Göz çevresi yağ bezeleri de kişinin kendi ten renginde olabildiği gibi hafif sarı renkte bir görünüme sahip olabilir. Yuvarlak, deri üzerinden hafif çıkıntılı ve çapı 3 milimetreden büyük olmayan bir yapı gösterirler.

Siringoma ve yağ bezeleri problemlerine Aknes çözümü sağlayan tedavinin fiyatı nedir?

Siringoma ve yağ bezeleri problemlerine çözüm sağlayan Aknes tedavisine ilişkin merak edilen soruların cevaplarına yer verdiğimiz internet sitemizde hem yasal açıdan, hem de her tedavinin kişiye özel planlanması yaklaşımımıza bağlı olarak fiyat bilgisine yer verilememektedir. Başvurmayı düşündüğünüz tedavi uygulamaları ile ilgili daha ayrıntılı bilgi ya da muayene randevusu almak için +90 312 472 04 33 numaralı telefon numarasını arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.