Agnes Merkezleri ve Randevu Almak İçin

Sivilce ve İzleri Tedavisi

AGNES SİSTEMİ

Siringoma Tedavisi

AGNES SİSTEMİ

Göz Çevresi Kırışıklıkları

AGNES SİSTEMİ

Gıdı ve Boyun Estetiği

AGNES SİSTEMİ

GÖZ ALTI TORBALARI

Göz Altı Torbaları Tedavisi Öncesi Sonrası

Göz altı torbalarına Aknes çözümü

Gözlerin altında oluşan şişlikler ve morarmalar zamanla göz altı torbalarına dönüşmekte ve kişinin yorgun ve sağlıksız gözükmesine yol açmaktadır. Birçok kadın gün içerisinde makyaj teknikleri ve kapatıcılar ile göz altlarında oluşmuş mor halkaları kapatma ihtiyacı duymaktadır. Yorgun ve sağlıksız görünüm beraberinde göz altlarında oluşan deformasyonlar kişiyi olduğundan daha yaşlı da göstermektedir. İyi uyumak, göz altı kremleri kullanmak, çay pansumanı yapmak, salatalık maskesi gibi bitkisel tariflere başvurmak göz altı torbası problemi yaşayanların sıkça denediği yöntemlerdir. Ancak, bu yöntemler göz altı torbalarından kurtulma ve hastanın göz altlarında istediği aydınlık, pürüzsüz ve dinç görünümü sağlama noktasında yetersiz kalabilmektedir. Medikal estetik alanındaki teknolojik gelişmeler ile üretilmiş olan Aknes çözümü radyofrekans teknolojisi kullanımıyla göz altı torbası ve morluk problemlerini birkaç seans içerisinde acısız bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Göz altı torbalanması probleminin çok ileri seviyede olduğu durumlarda bir medikal estetik çözümü olan Aknes tedavisi yerine cerrahi işleme başvurmak gerekebilmektedir.

Aknes Merkezleri ve Randevu Almak İçin...
Aknes Merkezleri ve Randevu

 • Medikal estetik kapsamında yer alan göz altı torbaları için Aknes çözümü, sorunu ameliyat ile çözmek istemeyenler ve genel sağlık durumu ameliyata uygun olmayan hastalar için alternatif çözüm sunar.
 • Göz altı torbalarına çözüm konusunda hem hekimler hem de hastalar açısından yüz güldürücü sonuçlara ulaşmayı sağlayan Aknes uygulaması medikal estetik alanında en yeni teknolojinin kullanıldığı tedavi yöntemidir.
 • Göz altı torbası problemi çeken hastalara yenilikçi ve istikrarlı bir iyileşme sağlamayı hedefleyen Aknes tedavisi radyofrekans sistemi kullanımı ile gerçekleştirilir.
 • 3 seans sonrasında göz altı torbalarında gözle görülür azalma sağlanır.
 • Tedavi süreci kısadır ve göz altı torbası problemine hızlı çözüm sunar.
 • Göz altı torbalarına Aknes çözümü, epidermal katmanda, yani cilt yüzeyinde herhangi bir hasar oluşturmaksızın, cildin alt katmanında yer alan ve problemlerin kaynağı olan dokuların yok edilmesi yoluyla tedaviyi gerçekleştirir.
 • Göz altı torbalarına karşı Aknes çözümü ile elde edilen sonuçlar doğal bir görünüme sahiptir.
 • Göz altı torbası tedavisinde kullanılan Aknes uygulaması göz çevresindeki diğer problemlerin ve sivilcelerin tedavisinde de etki gösterir.

Göz altı torbalarına Aknes çözümü güvenli midir?

 • Sistemde yer alan mikro iğneler, radyofrekans enerjisinin cildin üst tabakasına zarar vermeden cilt altı dokulara etkili bir şekilde iletilmesine yönelik olarak, mikro-anatomi alanında gerçekleştirilen klinik çalışmalar sonrasında geliştirilmiştir.
 • Cildin anatomik yapısı göz önünde bulundurularak üretilen radyofrekans sistemi FDA onaylıdır.
 • Sistem hekimler açısından da avantaja sahiptir ve uygulama sırasında güvenlik kontrolü sağlar.
“Medikal estetik alanındaki teknolojik gelişmeler ile üretilmiş olan Aknes çözümü radyofrekans teknolojisi kullanımıyla göz altı torbası ve morluk problemlerini birkaç seans içerisinde acısız bir şekilde ortadan kaldırmaktadır.”

Göz altı torbalarına çözüm amaçlı gerçekleştirilen Aknes uygulaması sonrasında yan etki görülür mü?

Uygulamanın sonrasında hastayı zorlayıcı yan etkiler ortaya çıkarmaması tedavinin en önemli avantajlarından birisidir. İşlem sonrasında uygulamanın gerçekleştirildiği alanda hafif kızarıklık görülmesi ve hafif şişlikler oluşması normaldir. Göz çevresinde çok ufak kabuklanmalar olabilir. Kabuklar elle koparılmamalı, kısa süre içerisinde kendiliğinden düşmeleri beklenmelidir.

Göz altı torbaları, göz altı morluğu ve gözlerde şişlik neden olur?

Göz altı torbalarının, göz altı morluğunun ve gözlerde şişliğin oluşumunda genetik yatkınlık önemli bir faktördür. Kişinin uyku düzeni, beslenme alışkanlıkları, gözleri yoran faaliyetlerde uzun süre bulunması gibi yaşam tarzına bağlı faktörler de göz altı torbalarının oluşmasında, göz altlarının morlaşmasında ve gözlerin şişkin görünüm almasında etkilidir. Diğer taraftan, böbrek hastalıkları, sinüzit, tiroit bezi işleyişine bağlı hastalıklar, alerji gibi vücutta var olan diğer sağlık problemleri de göz çevresinde görülen problemlerin arkasındaki sebepler olabilir.

Göz altı torbalarına Aknes çözümü sağlayan tedavinin fiyatı nedir?

Göz çevresi problemlerine çözüm amaçlı olarak “evde uygulanabilir yöntemler” kapsamında dilden dile ve günümüzde internet aracılığıyla yayılan göz çevresi kırışıklığı, göz altı torbalanması, göz altı morluğu ve göz altı yağ bezesi giderici maske tarifleri vardır. Elma salatalık, patates, soğan gibi sebzelerin ve meyvelerin; yoğurt, yulaf, tarçın gibi hayvansal ve bitkisel besinlerin; lavanta, limon kabuğu, jojoba, aloe vera gibi yağların ve yeşil, siyah ve papatya olmak üzere çayların malzeme olarak kullanılmasıyla birçok farklı birleşim oluşturulmakta ve maske tarifi olarak paylaşılmaktadır.